בר שייקים פרותיים לאירוע

בר שייקים פרותיים לאירוע
בר שייקים פרותיים לאירוע
עמדת שייקים טבעיים מפירות העונה
מתאים לאירוע של 50 איש מינימום
"תרגישו כמו סלבריטאים עם בר שיקים מהמם לאירוע שלכם! אנו מציעים שירותי בר שיקים מקצועיים לאירועים של כל סוג וגודל. צוות ברטנדרים מיומנים יעניקו לכם את החוויה הכי מפנקת עם מגוון רחב של משקאות שיקיים ומעוצבים, הכוללים משקאות עם אלכוהול וללא אלכוהול לאורחים הצעירים והנהנים מטעמים ייחודיים. צרו איתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר ולתאם את הבר השיקי לאירוע שלכם!"
לתיאום פרטים והזמנה
לקבלת הצעת מחיר
    צוות מקצועי ואנרגטי שישקשק לכם במקום שייקים

מאפיינים עיקריים

בר שיקים הוא שילוב של ברמן מקצועי ומשקאות ברמה גבוהה, המתאים לאירועים מיוחדים וסטיילים כמו חתונות, בר מצווה, אירועי חברה, ערבי גלריה ועוד. הבר מיועד לתת לאורחים חוויה יוצאת דופן וסטיילית יותר, עם מגוון של משקאות יוקרתיים ומעוצבים בצורה מיוחדת ומקורית

מידע נוסף

תפריט השייקים שלנו כולל תוספות מפתיעות וטעימות.

אתם תבחרו את סגנון וסוג האירוע

"טעמו את הטבע עם בר שיקים טבעיים! אנו מציעים לכם את החוויה הכי טעימה ובריאה עם בר שיקים המבוסס על משקאות טבעיים ואיכותיים בלבד. הבר שלנו מציע מגוון רחב של משקאות שיקים טבעיים, המוכנים על המקום וללא שימוש בכימיקלים או חומרי מילוי מלאכותיים. נטפל בכל הפרטים הקטנים כדי לספק לכם את החוויה הטובה ביותר, כולל מנות של משקאות שיקים ייחודיות שמתאימות לסגנון ולטעם של האירוע שלכם. הזמינו אותנו עכשיו ותהיו מוכנים להרגיש את הטבע בכל התחומים!"