סיור טעימות ותרבויות אוכל בשוק תלפיות חיפה

סיור טעימות ותרבויות אוכל בשוק תלפיות חיפה
סיור טעימות ותרבויות אוכל בשוק תלפיות חיפה
לכל שוק יש את אופי משלו, והווי אחר. שוק תלפיות הוא שוק מיוחד במובן הזה שלכל אחד מהמתחמים בו יש אופי שונה. סיור זה יפגיש אותנו עם השוק המסורתי, עם דוכני הירקות, התבלינים והדגים ועם השוק המתחדש, הכולל מסעדות מעניינות וייחודיות, דוכני מזון יוצאי דופן ואנשים שמגיעים לשוק על מנת ליצור משהו חדש, שונה ומרענן בתוך השוק המסורתי. זהו שוק לא מתנצל, לא מתייפייף , שוק יומיומי סואן, עמוס ונהדר.

לתיאום פרטים והזמנה
החל מ-₪210
    15 שנה בתחום!
  • הכירות אישית עם כל סוחרי השוק.

מאפיינים עיקריים

מסלול הטעימות נע בין חלקי השוק וכולל:
• קפה קר
• מנת שף ראשונה על גג עם הנוף המקסים של חיפה היפה
• פלטת מריחות משובחת עם ביסים מגוונים ונהדרים.
• ערק טעים ומפתיע
• מנת שף שנייה סביצ'ה רחוב טרי
• מנת אהבה מהידיים של אמאל פלטת טעימות שופעת מהמטבח הע

מידע נוסף

תוקף השובר עד סוף 2023.

 

מחיר לילד 190 ש"ח.

Shimshon Kaufman

שוק ואדי ניסנאס בחיפה הוא שוק ססגוני, מגוון, עם פירות וירקות עונתיים טריים וייחודיים (שלא מצאתי בשווקים אחרים), עם בשרים, עם פלאפל בדירוג גבוה, ועם קינוחים מתוקים מעולים. משה הוא מדריך מעולה בעל ידע גסטרונומי, קולינרי והיסטורי רב. הוא מכיר את בעלי המסעדות והעסקים ואת הדמויות הצבעוניות של השוק לדורותיהם, והם מכירים ומכבדים אותו. הטעימות בסיור עשירות מאוד, מכל מה שהשוק מציע. נתתי לסיור ציון של 4 כוכבים ולא 5, כי אני אישית לא אוהב את החלק "הפוליטי" שבו משה רואה יותר מדי דברים דרך הפריזמה של שאיפה לחתימת פחמן נמוכה, שאני לא ממש מזדהה איתה. פרט לכך הסיור, הטעימות, השוק, וההדרכה של משה הם לעילא! מומלץ מאוד!

מירי גולדשמידט

הצטרפנו לטיול לאחר הפצרות רבות והכרנו את משה- אדם מקסים בעל רגישות וקשוב- דואג ליצור אוירה נהדרת בקבוצה ללא קשר לגילאים השונים והמגוונים. למרות היותי חיפאית והיו לנו אורחים מחוץ לעיר הופתענו מהעושר התרבותי והקולינרי בואדי בזכות הידע והקשרים של משה. אנשים נפלאים וקסומים, חייכנים ומלאים עושר תרבותי- יפים מבפנים ומבחוץ. משה בעל ידע רב הן קולינרי והן הסטורי, מכיר את חיפה ואת הקיום המיוחד שבה, שף מוכשר ונעים. הסייר מותאם בגיוון ובמינון הנכונים. ממליצים בחום על החוויה איתו.

Kochava Yagil

חוויה קולינרית מושלמת. משה מדריך מרתק, בקיא ומכיר היטב את המטרייה בשוק, מכיר טוב את הרוכלים בשוק, ורואים שאוהבים אותו באיזור. יום מהנה במיוחד עבר עלינו. תודה משה. כוכבה יגיל.🌺

אפרת גרינבוים

משה תודה רבה על סיור מהנה, טעים, מעניין וחמים. נהננו מאד מהסיפורים, האנשים והמטעמים. תודה על הסבלנות ועל כך שאיפשרת לנו לחגוג להורים בצורה כל כך מיוחדת וטעימה😊

דרור יפעה

סיור מאוד מעניין, השף משה אנג'ל מדריך מעולה, מעביר מסרים חברתיים מקומיים וגלובליים, הכין לנו סביצ'ה נהדר, בעל קשרים טובים בשוק, לקח אותנו למקומות טעימים מאוד. ממליץ לכל אחת ואחד להצטרף לסיוריו.