טיסה בטרקטורון מעופף

טיסה בטרקטורון מעופף
טיסה בטרקטורון מעופף
הצטרפו אלינו לטיסה חוויתית בטרקטורון מעופף. הטיסה בטרקטורון מעופף אפשרית בכל עונות השנה. בכל טיסה משתתף נוסע אחד וטייס. משך הטיסה 20 דק’ נטו. במהלך הטיסה נשלב טיסה בגובה רב ותצפית נוף על כל אזור המרכז נקנח בטיסה נמוכה כ- 3, 4 מטר, מעל השדות הפתוחים. ונחזור לנחיתה.. חווית הטיסה בטרקטורון המעופף מותאמת אישית לנוסע, מרגשת או רגועה.
הטיסה מתקיימת במתחם עין ורד.
לתיאום פרטים והזמנה
החל מ-₪450

מידע נוסף

היחיד בארץ עם ביטוח!!

20 דקות טיסה-תצפית נוף על כל אזור המרכז .
 

40 דקות טיסה-נחצה את המדינה לרוחבה מעל אזור השרון הפרדסים והשדות עד לקו החוף, נטוס מעל קו החוף והים, נרד קרוב לגלים עד שנוכל להריח את ריח הים.

60 דקות טיסה-נחצה את עמק חפר, נטוס לאורך נחל אלכסנדר עד לנקודת השפך שלו לים, משם נמשיך ונטוס מעל קו החוף והים – חוויה מטורפת!!!

עמית אייל

חוויה מטורפת!! עשיתי לפני חצי שנה וחזרתי שוב כמתנה לאמא שלי שהייתה מרוצה עד השמיים ולא רצתה לרדת מרוב שהיה לה כייף!! תודה רבה למדריך שרון על ההסברים, הנופים עוצרי נשימה ואווירה קסומה וכייפית אין ספק שהכל יחד הפך את החוויה למושלמת!! אז שוב תודה רבה רבה ובהחלט נחזור שוב ! ☺️❤️ יותר ממומלץ!!!

Free Spirit (‫דנה פ‬‎)

חוויה פשוט מדהימה!!! המדריך שרון היה מקסים והעצים את החוויה למקסימום עם מידע גיאוגרפי סופר מעניין כשטסנו מעל שדות ונופים עוצרי נשימה! בהחלט אמליץ לכל מי שמכירה לחוות את זה גם :)

ניצן טבנקין

‏תודה רבה על החוויה המדהימה הזאת שהיתה מופלאה כיפית יפיפיה ומלאה בהסברים מענינים על כל האזור. זאת היתה מתנת היום הולדת הכי טובה בעולם. תודה רבה שרון!!!!!! מטל טבנקין.

יונתן יצחקי

טסנו יחד לכבוד חגיגת זוגיות של שנתיים - 40 דקות כולל צילום ווידאו, 2 במקביל היה נעים, מקצועי, כיף, מרגיע ומלהיב! שרון ואחיו מקצוענים ושווים כל שקל! יצאנו עם חוויה ומזכרת לכל החיים

shachar cohen

אין מילים לתאר! היה לי בלתם בבוקר והגעתי באיחור שרון הגיע במיוחד, חיכה לי 40 דק׳, גרם לנו לחוויה הכי טובה שיש!! ובנוסף לא עברו 3 שעות מהטיסה וכבר היו תמונות, וידיאו היה מדהים!! מומלץ ביותררר!!!