סטנדאפ לכל אירוע-אילאיל ישראלי

סטנדאפ לכל אירוע-אילאיל ישראלי
סטנדאפ לכל אירוע-אילאיל ישראלי
סטאנד-אפ הוא אחד הדברים הכי מצחיקים וכיפיים שיש, והסטנדאפיסטית , אילאיל ישראלי אשר נבחרה כהבטחת השנה בעולם הסטנד-אפ מציעה לכם הפעלה הכוללת: סטנדאפ בתפירה אישית, משחקי אימפרוביזציה וסדנאות המתאימים לאירוע חברה/ יום הולדת/ ערב צוות/ ערב עובדים/ אירוע פרישה/ האפי אוואר/ אירועי נשים.

אילאיל ישראלי היא סטנדאפיסטית, שחקנית, שדרנית ותסריטאית, עם ניסיון של למעלה מעשור במופעי סטנד-אפ ואימפרוביזציות בעברית ובאנגלית אשר הופיעה במועדוני הסטנד-אפ המובילים בארץ, כתבה מופעים, סרטונים ויראליים, תכניות רדיו, סדרות טלוויזיה ועוד.
לתיאום פרטים והזמנה
החל מ-₪1250

מידע נוסף

לפני האירוע עורכת אילאיל תחקיר מוקדם עם המארגנ/ת או משאבי אנוש. (את/ה כנראה), ומקבלת את כל הפרטים על הכלה, החתן, הארגון, החוגגים, המשתתפות וכל דבר רלוונטי אחר, ומתאימה את החומר לאירוע, מה שהופך את הערב להורס במיוחד, בו היא מדברת על כל מה שמצחיק בחיים: רווקות, לימודים, חיים, מערכות יחסים, הורים, קריירה, הורות, עבודה וכל מה שאפשר עוד לחשוב עליו. ניתן לשלב עם הסטנד-אפ גם סדנת קוקטיילים, סדנת שזירת פרחים, סדנת צורפות תכשיטים, כך שהאירוע שלכם יהיה מעל ומעבר לכל הציפיות פעילויות שגם עושות כיף וצחוק, וגם מעניקות לכם חוויה.