טיסה במצנח רחיפה

טיסה במצנח רחיפה
טיסה במצנח רחיפה

הטיסה במצנח רחיפה אפשרית בקיץ לאורך החוף ובחורף בהרים בצפון.
בכל טיסה משתתף נוסע אחד וטייס. משך הטיסה 20 דק’ נטו.

הטיסה מבוצעת ללא מנוע, אוויר חם נושא אותנו מעלה ומאפשר לנו לרחף ולצבור גובה.
הנוף מרהיב והחוויה עוצמתית ומהנה.
לתיאום פרטים והזמנה
החל מ-₪450
    לצערנו בזמן המלחמה לא ניתן לטוס בשמי הארץ!
  • חוויה חושית מרגשת!!
  • המנחת בעין ורד.

מידע נוסף

היחיד בארץ עם ביטוח!!
 

עמית אייל

חוויה מטורפת!! עשיתי לפני חצי שנה וחזרתי שוב כמתנה לאמא שלי שהייתה מרוצה עד השמיים ולא רצתה לרדת מרוב שהיה לה כייף!! תודה רבה למדריך שרון על ההסברים, הנופים עוצרי נשימה ואווירה קסומה וכייפית אין ספק שהכל יחד הפך את החוויה למושלמת!! אז שוב תודה רבה רבה ובהחלט נחזור שוב ! ☺️❤️ יותר ממומלץ!!!

Free Spirit (‫דנה פ‬‎)

חוויה פשוט מדהימה!!! המדריך שרון היה מקסים והעצים את החוויה למקסימום עם מידע גיאוגרפי סופר מעניין כשטסנו מעל שדות ונופים עוצרי נשימה! בהחלט אמליץ לכל מי שמכירה לחוות את זה גם :)

ניצן טבנקין

‏תודה רבה על החוויה המדהימה הזאת שהיתה מופלאה כיפית יפיפיה ומלאה בהסברים מענינים על כל האזור. זאת היתה מתנת היום הולדת הכי טובה בעולם. תודה רבה שרון!!!!!! מטל טבנקין.

יונתן יצחקי

טסנו יחד לכבוד חגיגת זוגיות של שנתיים - 40 דקות כולל צילום ווידאו, 2 במקביל היה נעים, מקצועי, כיף, מרגיע ומלהיב! שרון ואחיו מקצוענים ושווים כל שקל! יצאנו עם חוויה ומזכרת לכל החיים

shachar cohen

אין מילים לתאר! היה לי בלתם בבוקר והגעתי באיחור שרון הגיע במיוחד, חיכה לי 40 דק׳, גרם לנו לחוויה הכי טובה שיש!! ובנוסף לא עברו 3 שעות מהטיסה וכבר היו תמונות, וידיאו היה מדהים!! מומלץ ביותררר!!!